Exhibitions

RAZSTAVE/EXHIBITIONS:

Jože Suhadolnik, Peter Koštrun, Jaka Babnik

Fotogalerija Stolp, Židovska ulica 6, Maribor
Odprto od torka do petka  10.00- 14.00  in 15.00 - 18.00 in v soboto 10.00 - 13.00.

 

Alexander M. Harley, Anglija: DEŽELA LEDU IN OGNJA/

THE LAND OF ICE AND FIRE     
Galerija Media Nox, Žiudosvka ulica 11, Maribor
Odprto od torka do petka  10.00- 14.00  in 15.00 - 18.00 in v soboto 10.00 - 13.00.


Rudi Uran, Zdravko Kokanović, Peter Vrednik, Branimir Ritonja, Nataša Segulin, Janez Rotman, Nevenka Miklič Perne

Galerija DLUM, Židovska ulica 10, Maribor
Odprto od torka do petka  10.00- 14.00  in 15.00 - 18.00 in v soboto 10.00 - 13.00


Anja Seničar

Ulična galerija Židovska


“Modrinjakovih 100”(muzejska zbirka) + “Fotoknjiga+fotozin” (skupinska razstava)

GT22 + avlaGT22 / Glavni trg 22, Maribor


Inge Morath, Avstrija - retrospektiva

Umetnostna galerija Maribor, Strossmayerjeva ulica 6
Odprto od torka do nedelje, 10.00 - 18.00. Ob ponedeljkih zaprto.

 
Stojan Kerbler: IZBOR

Gregor Radonjič: METAKRAJINE / VZPOREDNE RESNIČNOSTI

Univerzitetna knjižnica Maribor, Gospejna ulica 10,
Odprto: ponedeljek–petek: od 8. do 19. ure.  Sobota: od 9. do 13. ure.


Miran Mišo Hochstätter: Pokrajine / Landscapes

ART KIT KIBLA ,Glavni trg 4,
Odprto torek–petek: 10.00–13.00 in 17.00–19.00,
sobota: 10.00–13.00


Arne Hodalič - MOJA INDIJA

Galerija K18 , Koroška cesta 18, Maribor
Odprto od torka do sobote, 14.00 - 18.00.


Večerovi fotografi

Vetrinjski dvor, Vetrinjska ulica 30


Matej Sitar

UGM Studio, Trg Leona Štuklja 2
Od ponedeljka do petka, 11.00 - 18.00, in v soboto, 11.00 - 13.00.


Erik Mavrič in Nina Sotelšek: “47 km slovenske obale”

Centralna Postaja - Ulična galerija
Koroška Cesta 5, Maribor


Zgodba o Rieški fotografiji

Fotografski muzej Maribor,Koroška cesta 19,
Odprto od torka do petka 9.00 - 17.00. Sobota 13.00 - 17.00


Sregey Melnitchenko, Ukrajina: IZA ODRA/BEHIND THE SCENES
Nobuyoshi Araki, Japonska: ARAMAME               
Taha Ahmad, Indija: UPANJE/A DISPLACED HOPE

Epeka Slovenia, Koroška cesta 6, Maribor      
Odprto od torka do sobote, 14.00 - 18.00.


Fotoklub Maribor: Ko preteklost sreča sedanjost

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor, Smetanova 35,


Teodor Veiniger

GALERIJA KREATIVNIH
Gosposka ulica 5, Maribor


Swarat Ghosh, Indija: UJET/BOXED
Goran Pavletić, Hrvaška: PRIVILEGIJ TIŠINE  

Sinagoga Maribor, Židosvka ulica 6, Maribor
Odprto ponedeljek – petek: 8.00 - 16.00


Branimir Ritonja: ARNUŠA

E2RD, Gosposka ulica 34
Ponedeljek - petek 10.00 - 19.00, sobota 10.00 - 13.00


Gregor Radonjič: TIŠINE/

Slovensko narodno gledališče Maribor, Slovenska ulica 27,


Bojan Hajdu

Dom Lizike Jančar, Titova cesta 24a


Matjaž Wigele: OKOLIŠKI KRAJI

Knjižnica Šentilj, Maistrova ulica 2, Šentilj v Slovenskih goricah

ss kk